Összefoglaló 2020. július 17., péntek

Kelen SC - DVTK 0-6 (0-2)

Magabiztosan győzött első nyári felkészülési mérkőzésén a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek Nyírbátorban találkoztak a Kelen SC gárdájával.

DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Nefrou,  Boros K. - Vachter, Oláh A., Sandu, Barker - Voila, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Voila helyett Vig a 49., Balázs Cs. helyett Palama a 60., Bradić helyett Branyiczki a 70., Boros K. helyett Gergely V. a 75. percben
Gólszerző: Barker (0-1) a 33., Sandu (0-2) a 45., Bradić (0-3) az 51., Bradić (0-4) az 55., Bradić (0-5) az 57. percben, Vachter (0-6) a 72. percben.

Fórizs Sándor: - Az első 20-25 percben kicsit kapkodós volt a mérkőzés, de a játékot folyamatosan mi irányítottuk. A második félidőben örömömre szolgált, hogy maradéktalanul viszontláttam a lányoktól azokat a játékelemeket, amiket edzéseken gyakoroltunk. Ellenfelünknek a bajnokságban sok sikert kívánok!