Sütő Szilárd nem változtatott a Bene Ferenc által felépített rendszeren, azaz továbbra is szakmai vezetők felügyelik az egyes korosztályokban folyó munkát, míg a csapatok mellett minimum két edző és kapusedző dolgozik. Rajtuk kívül Egri Atilla erőnléti edző és Csáki Dorottya sportpszichológus foglalkozik a fiatalokkal.
Szakmai vezetők
Sütő Szilárd szakmai vezető (U19-U14)
Borbély Péter szakmai vezető (U13-U10)
Kiss Zoltán szakmai vezető (U9-ovifoci)
Lippai József szakmai vezető (kapusképzés)
Edzők
tartalékcsapat
Sütő Szilárd vezetőedző
Sverla Béla másodedző
Lippai József kapusedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U19
Vitelki Zoltán vezetőedző
Kiser László másodedző
Lippai József kapusedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U17
Kriston István vezetőedző
Bém Gábor másodedző
Lippai József kapusedző
Kiss József
Egri Attila erőnléti edző kapusedző
U16
György Gábor vezetőedző
Wágner Gábor másodedző
Borbély Gábor másodedző
Lippai József kapusedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U15
Szentiványi József edző
Lasztóczi Péter edző
Lippai József kapusedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U14
Kiser László edző
Vitelki Zoltán edző
Lippai József kapusedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U13
Nagy Attila vezetőedző
??? másodedző
Kiss József kapusedző
Egri Attila erőnléti edző
U12
Jordán András vezetőedző
Szűcs István másodedző
Kiss József kapusedző
Szőke Barnabás kapusedzők
Egri Attila erőnléti edző
U11
Martis Ferenc vezetőedző
Kriston István másodedző
György Gábor másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U10
Lasztóczi Péter vezetőedző
Földvári Tibor másodedző
Borbély Gábor másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U9
Wágner Gábor vezetőedző
Varsányi Zsolt másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U8
Teodoru Borisz vezetőedző
Kiss Zoltán másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U7
Kiss Zoltán vezetőedző
Sárréti Géza másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U6
Füstös József vezetőedző
Kiss Zoltán másodedző
Szőke Barnabás kapusedző
U17 lány
Sárréti Géza vezetőedző
U15 lány
Sárréti Géza vezetőedző
Horváth Ádám utánpótlás technikai vezető (tartalékcsapat, U19)
Horváth Ferenc utánpótlás technikai vezető (U17-U6)
Magyari Viktor masszőr
Harsányi Sándor masszőr
Csáki Dorottya sportpszichológus