Összefoglaló 2018. április 17., kedd

DVTK - Videoton 1-3 (0-1)

A DVTK U14-es korosztálya hazai pályán fogadta a Videoton FC gárdáját. A piros-fehérek kétgólos vereséget szenvedtek a listavezetőtől.

U14 I. osztály 23. forduló

Diósgyőri VTK - Videoton FC 1-3 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Leveleki Géza (Barnák Ádám Zoltán, Lénárt Vanda)
DVTK: Csernely - Veréb, Nahaj, Szloboda, Vajda, Bak, Agárdy, Fercsák, Jurek, Fülöp, Szűcs. Vezetőedző: Kiser László.
Videoton: Dala - Földing, Kuczi, Petres, Szombati, Morvai, Fiáth, Horváth M., Horváth H., Gulyás, Salacz. Vezetőedző: Nagy Lajos.

Csere: Agárdy helyett Marok a 41., Bak helyett Balázsi a 41., Horváth H. helyett Dömötör az 51., Salacz helyett Csepregi az 51., Horváth M. helyett Forgó az 57., Fercsák helyett Drahos az 57., Vajda helyett Kövesi az 57., Szombati helyett Biró a 64., Földing helyett Tóth T. a 64. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Fiáth (0-1) a 15., Fiáth (0-2) a 47., Nahaj (1-2) a 70., Fiáth (1-3) a 78. percben.

12. Vasas Kubala Akadémia U14VASAS KUBALA AKADÉMIA U14 22 7 2 13 39 34 5 23
13. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LA U14 22 5 4 13 30 53 -23 19
14. PMFC U14PMFC U14 21 4 2 15 19 61 -42 14
15. Siófoki Bányász SE U14SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE U14 21 1 1 19 18 121 -103 4
16. Grosics Akadémia FK U14GROSICS AKADÉMIA FK U14 21 0 2 19 6 115 -109 2