Összefoglaló 2018. március 14., szerda

U14: DVTK - ETO FC Győr 4-1 (0-0)

A második félidőben nyújtott gólerős játékával 4-1-re legyőzte az ETO FC Győr csapatát a Kiser László vezette DVTK U14 szerda délelőtt a bajnokság 19. fordulójából előrehozott mérkőzésen.

U14 I. osztály 19. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 4-1 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy Ferenc (Suhaj Ádám, Boncsér Krisztián)
DVTK: Csernely - Szloboda, Nahaj, Fercsák, Béres, Agárdy, Fülöp, Illés, Csorba, Kiss P., Veréb. Vezetőedző: Kiser László
ETO FC Győr: Tóth B. - Deákovits, Kozári, Nádudvari, Molnár K., Torma, Bartossik, Tóth R., Huszár, Urblík, Kovács B. Vezetőedző: Kulcsár Zsolt

Csere: Csorba helyett Jurek a 41., Nádudvari helyett Vingler a 41., Urblík helyett Óvári a 41., Torma helyett Tarcsi az 50., Deákovits helyett Tullner az 50., Agárdy helyett Kövesi az 52., Fülöp helyett Demeter a 63., Bartossik helyett Svarda a 67., Tóth R. helyett Bognár a 67., Béres helyett Drahos a 67., Tóth B. helyett Szekeres a 71. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Huszár (0-1) a 45., Fercsék (1-1) a 47., Jurek (2-1) az 57., Demeter (3-1) a 77., Jurek (4-1) a 80. percben.