Összefoglaló 2018. március 12., hétfő

U16: DVTK - Gyirmót SE Győr 8-2 (3-1)

Kiütéses győzelmet aratott hazai pályán a DVTK U16-os együttese a bajnokság 18. fordulójában. Bém Gábor csapata 8-2-re győzte le a Gyirmót SE Győr gárdáját.

U16 II. osztály 18. forduló

Diósgyőri VTK - Gyirmót SE Győr 8-2 (3-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Szabó Péter (Kövér Ferenc, Benedek Zsolt)
DVTK: Budaházi M. - Daru, Sipos, Dlehány, Kolompár, Domán, Bernáth, Proczner, Oláh Ba., Varga G., Mrva. Vezetőedző: Bém Gábor
Gyirmót SE Győr: Germán - Samu, Szabó Z., Ulviczki, Ominger, Dán, Valentino, Nagy K., Gergely, Csemez, Fördős. Vezetőedző: Polyák Gábor

Csere: Bernáth helyett Stefán a 46., Mrva helyett Nagy Á. a 46., Domán helyett Kacsó B. az 55., Kolompár helyett Rostás az 55., Csemez helyett Ferenczi az 58., Budaházi M. helyett Bazsányi a 70., Valentino helyett Nagy M. a 81. percben.
Sárga lap: Budaházi M. a 40., Ferenczi a 70., Gergely a 77. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kolompár (1-0) a 8., Sipos (2-0) a 12., Dán (2-1) a 23., Dlehány (3-1) a 45., Sipos (4-1) a 47., Kacsó B. (5-1) a 72., Kacsó B. (6-1) a 82., Nagy M. (6-2) a 84., Gergely (7-2, öngól) a 86., Rostás (8-2) a 88. percben.