U23/NBI/B Piros csoport
2024. február 18., vasárnap, DVTK Aréna
16.00 DVTK U23 - Törekvés SE Közvetítés
U18/Junior rájátszás - Főtábla Piros csoport
2024. február 17., szombat, Budapest, Csata csarnok
11.00 Csata DSE - DVTK Akadémia/A Közvetítés
U16/Kadet rájátszás - Főtábla Piros csoport
2024. február 18., vasárnap, Budapest, Vasas Csarnok
13.00 Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia/A Közvetítés
U14/Serdülő regionális bajnokság kelet B csoport
2024. február 17., szombat, Debrecen, Kossuth Gimnázium Tornacsarnok
10.00 Miskolci Sportiskola Vadmacskák – DEAC U14/B
12.00 DVTK Zemplén/B – NYÍKSE U14
14.00 3. helyért
16.00 döntő
U/14 Serdülő főtábla selejtező 1.
2024. február 17., szombat, Budapest, BEAC Csarnok
12.45 DVTK Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A
18.15 DVTK Akadémia/A - NKA Pécs/A
U14/Serdülő főtábla selejtező 1.
2024. február 18., vasárnap, Budapest, BEAC Csarnok
11.00 UNI Győr NKA - DVTK Akadémia/A
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 17., szombat, Miskolci Egyetemi Körcsarnok
08.30 DVTK Akadémia/A - MEAFC Mini Cápák
10.00 Szerencsi Sólymok - DVTK Akadémia/A
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 18., vasárnap, Pásztó, Magyar Szentek Rk. Ált. Iskola
11.30 DVTK Miskolc/C - MEAFC Gyarmati
13.00 Pásztói SZSE-Kisördögök - DVTK Miskolc/C
U/11 Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 17., szombat, Tiszaújváros, Széchenyi István Ált. Isk.
11.30 DVTK Zemplén - Tiszaújvárosi Phoenix KK
13.00 Salgótarjáni KI - DVTK Zemplén
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 18., vasárnap, Tiszaújváros, Széchenyi István Ált. Isk.,
09.00 DVTK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok
10.30 Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Tiszaújváros
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 18., vasárnap, Encs Városi Sportközpont
10.00 DVTK Encs - DVTK Szerencs
11.30 DVTK Szerencs - Sláger KKSE
13.00 Sláger KKSE - DVTK Encs
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 17., szombat, Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
10.00 DVTK Akadémia/B - MEAFC Vörösmarty
11.30 DVTK Ózd - DVTK Akadémia/B
13.00 MEAFC Vörösmarty - DVTK Ózd
U11/Kenguru bajnokság 2. régió Észak-Kelet
2024. február 17., szombat, Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
10.00 Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Mezőkövesd
11.30 DVTK Mezőkövesd - MEAFC Kossuth