DVTK Jegesmedvék csapat

Stáb

1984.12.11 születési dátum
HUN útlevél
sportigazgató
1959.04.14 születési dátum
CAN útlevél
vezetőedző
1991.03.26 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
  születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1976.05.04 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1992.04.16 születési dátum
HUN útlevél
fizioterapeuta
1992.09.23 születési dátum
HUN útlevél
csapatmenedzser
1967.07.19 születési dátum
HUN útlevél
felszerelés menedzser